4. závod 2. listopadu 2019

Termíny a diskuze k závodům.
Odpovědět
pedro!

4. závod 2. listopadu 2019

Příspěvek od pedro! » 15 říj 2019 23:44

Ahoj všem,

napřed chci poděkovat za předchozí závody, kvalita organizace s každým dalším roste a ten třetí opravdu odsejpal.

A teď k tomu nadcházejícímu - neodpustím si kverulantskou poznámku o měnění pravidel v průběhu hry. Myslím tím, že najednou jsou možné 3 závody bez zaplacení členství v asociaci. Zdá se, že to zabralo a pár lidí přibylo.

A trochu konstruktivně - což tedy umožnit účast ve více divizích nebo alespoň classifier ve více divizích? Ale vzhledem k tomu, že účastí ve více divizích bychom nekonzumovali dvojnásobné množství pochutin, tak by cena za účast v další divizi či classifieru měla/mohla být tomu úměrná. ?

A těším se na Dušičky :)

John Doe

Re: 4. závod 2. listopadu 2019

Příspěvek od John Doe » 16 říj 2019 00:14

najednou jsou možné 3 závody bez zaplacení členství v asociaci
V tomhle podle mě změna nenastala. IDPA Rulebook je na webu od prvního závodu a v něm:
3.11.D I will maintain a current IDPA membership after my third match.
(Po mém třetím závodě budu udržovat své členství v IDPA.)

Viklan

Příspěvek od Viklan » 16 říj 2019 16:56

Classifier ve více divizích - to je skvělá připomínka a nápad. Mně by se líbilo odstřílet závod pistolí a classifier si udělat třeba v záložním revolveru.
Jenom se to bude asi hódně časově protahovat, pokud ten nápad projde.

pedro!

Příspěvek od pedro! » 17 říj 2019 02:12

Vycházím z toho, že není přihlášeno tolik lidí (může se změnit), takže čas by mohl být. Sám bych využil asi jen ten classifier. Na každé stage se "převlékat" se mi moc nechce ;). A classifier má být velký, ne ten 5x5.

HawkCZ
SSO (Safety Officer)

Příspěvek od HawkCZ » 25 říj 2019 12:47

Zdravim panove.

Tri zavody byly bez registrace dane od zacatku. Nyni nove jenom system nedovoli registraci, pokud kste je vycerpali (pouze ceske zavody do kterych navic nepocitame classifiery, pokud nejsou soucasti zavodu (samostatny event).

Classifier je soucasti zavodu, proto neni mozne si jej strelit v jine divizi. O otevreni ucasti ve vice divizich zatim neuvazujeme a pravdepodobne se tak nestane ani do budoucna.

Co je ovsem mozne, ze se PCC docka v budoucnu samostatneho zavodu.

Budeme se tesit pristi sobotu na videnou ;)

Jeste stale z MS IDPA v Alabamě zdraví Hawk ;)

pedro!

Příspěvek od pedro! » 25 říj 2019 21:01

Držím palce na závod a díky za info.

S těmi třemi závody to prostě není pravda - měl jsem odstřílené dva a nemohl jsem se zaregistrovat do třetího s hláškou, že počet zbývajících závodů bez členství v IDPA: 0. A nebyl jsem jediný, kdo se nemohl bez členství zaregistrovat na 3. závod. Ale to už je teď jedno. Možná nám byl započitán 5x5 v Čimicích, nevím.

S classifierem jsem to myslel jako střelit si ho ve své divizi jako součást závodu PLUS navíc v jiné divizi jen jako classifier.

John Doe

Příspěvek od John Doe » 03 lis 2019 01:29

Okolnosti tomu chtely, ze tentokrat jsem okamzite po poslednim vystrelu mazal na vlak - a tak alespon takhle velke diky vsem co na tomhle delali. Pekny to bylo. A ani to pocasi jste nakonec nezajistili az tak spatne ...

pedro!

Příspěvek od pedro! » 03 lis 2019 17:50

Jj, připojuji se s poděkováním za pěkné stage a krmení. Speciální poděkování Láďovi za 3D animaci Oleška!

Odpovědět