Podvěsná svítilna v COD

Handguns, associated modifications, restrictions, holsters, magazine carriers, calibers, start
condition, and division capacity shall be compliant with ESP Division requirements, except as it
relates to sights, lasers and overall weight.
Maximum weight including empty magazine will not exceed 45 ounces.
Odpovědět
Quirinus

Podvěsná svítilna v COD

Příspěvek od Quirinus » 11 pro 2018 14:31

Můj G19 s RMR a podvěsnou svítilnou s laserem TLR-8 má se zásobníkem a 15 náboji 936g. Jestli jsem ale správně pochopil, tak právě přítomnost podvěsné svítilny diskvalifikuje můj setup z divize COD a mohl bych s ní střílet jen v divizi SPD, protože svítilna není věc, co by byla vhodná na nošení a obranou střelbu vůbec (dle IDPA). Chápu správně?

Krabice má na optiku výřez - viz obrázek na odkazu na straně 2. Můj G19 by se ale asi vlezl i do standardní krabice.

https://www.idpa.com/wp-content/themes/ ... _Rules.pdf
Naposledy upravil(a) Quirinus dne 11 pro 2018 14:36, celkem upraveno 1 x.

Viklan

Re: CZ Shadow 2 OR

Příspěvek od Viklan » 11 pro 2018 14:32

Tak to je hezký. Stále je co nastudovat.Teď jsem zjistil, že IDPA nepovoluje podvěsné svítilny ani lasery v tom zakombinované.
Další vychytávka je rozměr zbraně versus normalizovaná krabice (fotka je v odkazu na předešlé stránce v dodatku k pravidlům). Finta je v tom, že pokud bude taková krabice vyrobená u nás z materiálu, který bude slabší než 10 mm, nasazený kolimátor bude u běžných plast. zbraní nahoře v tom výřezu přečnívat. Čili krabice ideálně ze dřeva a tl. 15 mm. Potom je to ok.

Sefa
SSO (Safety Officer)

Re: CZ Shadow 2 OR

Příspěvek od Sefa » 04 led 2019 22:19

Kluci, váhy v pravidlech jsou sice se zásobníkem, ale bez nábojů. Krabice na COD má nahoře výřez na kolimátor (ten tedy vyčnívá). G17 MOS s RMR nebude mít problém. Podvěsné lasery (zelené i červené) jsou v COD v pořádku - viz dodatek C k pravidlům. Co se týká svítilen, ještě to řešíme.

Quirinus

Re: Podvěsná svítilna v COD

Příspěvek od Quirinus » 20 led 2019 20:44

Sefa: Vyřešili jste prosím nějak ty svítilny?

Sefa
SSO (Safety Officer)

Re: Podvěsná svítilna v COD

Příspěvek od Sefa » 21 led 2019 00:38

Ano, pokud splníš ostatní limity v COD (váha, rozměry, povolené úpravy), tak TLR-8 v Carry Optics v pořádku. V případných nočních situacích s ní ale zatím nesmíš svítit. Ještě čekáme na definitivní potvrzení vedení IDPA.

Odpovědět