Classifier pro BUG-S

Být samonabíjecí.
Být SA,DA,DAO nebo Striker Fired.
Používat ráži .380 ACP nebo větší.
Mít délku hlavně 3 1/2 palce nebo kratší.
Vážit 26.00 uncí (737 g) nebo méně, nenabité, s nejtěžším zásobníkem vloženým do zbraně.
Vejít se do IDPA krabice o rozměrech 6 1/2" x 4 5/8" x 1 3/8" s nejdelším zásobníkem vloženým do zbraně.
Odpovědět
Hribek

Classifier pro BUG-S

Příspěvek od Hribek » 12 bře 2019 10:03

Nedělní ( 10.3. ) classifier na Olešku mne postavil před následující otázku: Mám XDS v ráži .45 ACP, k ní jeden zásobník na 6 ran, tři na 5 ran. Přemýšlel jsem, že bych s ní střílel divizi BUG-S. Chápu že podle pravidel musím mít napáskováno dle nejnižší kapacity, čili 5 ran i v tom šestiranném. Classifier 5x5 je v pohodě, ale jak bych s touhle pistolí střílel klasický Classifier, kde se střílí šest ran, přebít, šest ran? V popisu Classifieru na idpa.com je napsáno "Load exactly 6 rounds in the firearm". Zároveň je mi jasné že pro získání výkonnostní třídy mi stačí střelit si 5x5 Classifier, jen mne to tak napadlo. Nechtěl jsem s tím v neděli otravovat, protože bylo fakt hnusné počasí a nechtěl jsem zdržovat, tak se ptám tady. Díky.

Hribek

Re: Classifier pro BUG-S

Příspěvek od Hribek » 12 bře 2019 10:15

Ptám se na to proto, že kdybych přijel s XDS a ne s P-10C tak bychom na to stejně narazili a museli bychom to řešit. Nerad bych zjistil že se s touhle variantou pro standard classifier nepočítá a že si mám střelit jenom 5x5, to bych tam vymrznul ještě víc :)

Odpovědět